Kocourek Zdeněk

SK Dobruška
Dres
23
srp 2, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 5, 2025

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
25
Góly
3
V základní sestavě
13
Ze střídačky
12
Odehrané minuty
1 259
Hodnocení
5,98
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2024 Solnice V 3 - 2 19 0 0 0 5,8
  2. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Náchod V 3 - 1 18 0 0 0 6,1
  3. VOTROK Krajský přebor zář 8, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 0 - 2 83 1 0 0 8,3
  4. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Dobruška V 2 - 1 49 0 0 0 6,0
  5. VOTROK Krajský přebor srp 25, 2024 Jičín V 2 - 1 23 1 0 0 8,0
  6. VOTROK Krajský přebor srp 18, 2024 Sokol Železnice P 3 - 1 70 0 0 0 5,1
  7. VOTROK Krajský přebor srp 11, 2024 Sokol Třebeš R 1 - 1 26 0 1 0 6,0
  8. VOTROK Krajský přebor čvn 16, 2024 Sokol Třebeš P 3 - 0 46 0 0 0 5,4
  9. VOTROK Krajský přebor čvn 9, 2024 Týniště nad Orlicí P 2 - 4 40 0 0 0 5,6
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2024 Česká Skalice P 2 - 0 63 0 0 0 5,3
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 259 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
25 25
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
12 12
Odehrané minuty
1 259 1 259
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,98 5,98

Útok

Góly
3 0,21
Góly ze hry
3 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 0,79
Obdržené góly na hřišti
23 1,64
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −0,86
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
1 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 38 % Hodnocení 63 % Vytíženost Disciplína 48 % Obrana 38 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2025/2026 2531 259105,97
Dobruška 2024/2025 125496006,71
Jaroměř 2024/2025 102462106,21
Jaroměř 2023/2024 2361 145106,30
Jaroměř 2022/2023 1891 471006,92
Jaroměř 2021/2022 30142 308206,77
MIACOM Krajský přebor 30142 308206,77
Olympia Hradec Králové 1901 2020/2021 73510106,97
Olympia Hradec Králové 1901 2019/2020 164883206,66
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 26171 906206,77
AM GNOL 1. A třída 26171 906206,77
Slavia Hradec Králové 2016/2017 2040006,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení