Dres
23
srp 2, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 2, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
928
Hodnocení
6,22
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 9, 2024 Vysoká nad Labem P 0 - 1 97 0 0 0 5,2
  2. VOTROK Krajský přebor lis 2, 2024 Jičín V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  3. VOTROK Krajský přebor říj 19, 2024 Jiskra Hořice V 8 - 0 57 0 0 0 6,9
  4. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou R 4 - 4 94 1 0 0 7,1
  5. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Dobruška P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  6. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Jaroměř P 3 - 1 93 0 1 0 4,6
  7. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Sokol Železnice V 3 - 1 97 0 0 0 7,0
  8. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Týniště nad Orlicí R 2 - 2 95 0 0 0 6,0
  9. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Česká Skalice R 2 - 2 96 0 1 0 5,7
  10. VOTROK Krajský přebor srp 24, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 4 - 2 98 0 0 0 7,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 928 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
928 928
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,22 6,22

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 2,33
Obdržené góly na hřišti
17 1,65
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,19

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 61 % Hodnocení 100 % Vytíženost Disciplína 38 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 101928106,22
AGRO CS 6. liga 101928106,22
Nové Město nad Metují 2025/2026 1531 390306,40
AGRO CS 1. A třída 1531 390306,40
Solnice 2025/2026 1411 305206,09
Solnice 2024/2025 140723006,06
Náchod 2024/2025 1411 236206,23
Solnice 2023/2024 3042 697606,63
Solnice 2022/2023 2822 572616,58
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2822 433606,79
AM GNOL 1. A třída 2822 433606,79
Týniště nad Orlicí 2020/2021 93820107,42
Náchod 2019/2020 1821 035006,23
Fortuna Divize C 70155006,22
Náchod 2018/2019 3432 118206,02
Fortuna Divize C 2321 353105,89
Náchod 2017/2018 190839006,12
Náchod 2016/2017 60276005,88
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení