Dres
23
srp 2, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 2, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
928
Hodnocení
6,22
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2022 Třebechovice pod Orebem V 5 - 1 91 0 0 0 7,1
  2. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2022 Sokol Nepolisy V 0 - 7 90 0 0 0 7,6
  3. AM GNOL 1. A třída dub 17, 2022 Lázně Bělohrad V 1 - 0 95 0 0 0 7,1
  4. AM GNOL 1. A třída dub 9, 2022 Sobotka V 2 - 3 90 0 1 0 6,5
  5. AM GNOL 1. A třída dub 3, 2022 Česká Skalice V 1 - 0 90 0 0 0 7,1
  6. AM GNOL 1. A třída bře 27, 2022 Solnice P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  7. AM GNOL 1. A třída bře 20, 2022 Nový Hradec Králové V 6 - 1 77 0 1 0 6,7
  8. AM GNOL 1. A třída bře 13, 2022 Bystřian Kunčice V 0 - 0 94 0 1 0 5,9
  9. AM GNOL 1. A třída lis 6, 2021 Slovan Broumov V 9 - 1 90 1 0 0 8,3
  10. AM GNOL 1. A třída říj 31, 2021 Lokomotiva Hradec Králové V 8 - 0 75 0 0 0 7,5
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 928 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
928 928
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,22 6,22

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 2,33
Obdržené góly na hřišti
17 1,65
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,19

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 61 % Hodnocení 100 % Vytíženost Disciplína 38 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 101928106,22
AGRO CS 6. liga 101928106,22
Nové Město nad Metují 2025/2026 1531 390306,40
AGRO CS 1. A třída 1531 390306,40
Solnice 2025/2026 1411 305206,09
Solnice 2024/2025 140723006,06
Náchod 2024/2025 1411 236206,23
Solnice 2023/2024 3042 697606,63
Solnice 2022/2023 2822 572616,58
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2822 433606,79
AM GNOL 1. A třída 2822 433606,79
Týniště nad Orlicí 2020/2021 93820107,42
Náchod 2019/2020 1821 035006,23
Fortuna Divize C 70155006,22
Náchod 2018/2019 3432 118206,02
Fortuna Divize C 2321 353105,89
Náchod 2017/2018 190839006,12
Náchod 2016/2017 60276005,88
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení