Dres
8
srp 9, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 29, 2021

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
5
Góly
3
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
468
Hodnocení
6,42
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída kvě 1, 2024 Sokol Stěžery V 1 - 0 88 0 1 0 6,7
  2. 1. A třída dub 27, 2024 Roudnice P 0 - 3 93 0 1 0 4,6
  3. 1. A třída dub 20, 2024 Trutnov "B" V 1 - 3 93 0 0 0 7,1
  4. 1. A třída dub 13, 2024 Vrchlabí R 2 - 2 92 1 0 0 7,1
  5. 1. A třída dub 7, 2024 Sokol Třebeš "B" P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
  6. 1. A třída bře 30, 2024 Miletín V 2 - 0 90 1 1 0 7,6
  7. 1. A třída bře 23, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 1 - 3 89 1 0 0 8,0
  8. 1. A třída bře 16, 2024 Kostelec nad Orlicí P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  9. 1. A třída bře 9, 2024 Slavia Hradec Králové "B" V 1 - 2 84 2 1 0 8,6
  10. 1. A třída lis 30, 2023 Vysoká nad Labem P 4 - 1 90 0 0 0 5,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 468 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
468 468
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,42 6,42

Útok

Góly
3 0,58
Góly ze hry
3 0,58
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,73
Obdržené góly na hřišti
15 2,88
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −1,15
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 71 % Hodnocení 54 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 31 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2026/2027 53468006,42
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 86707006,53
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 1981 721415,79
AGRO CS 1. A třída 1981 721415,79
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 21141 918506,34
1. A třída 21141 918506,34
Třebechovice pod Orebem 2022/2023 20121 762606,54
AM GNOL 1. A třída 20121 762606,54
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 2191 814406,01
AM GNOL 1. A třída 2191 814406,01
Kostelec nad Orlicí 2020/2021 30215005,80
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 1521 329505,93
AM GNOL 1. A třída 1521 329505,93
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 22121 772516,93
Třebechovice pod Orebem 2017/2018 2231 908106,92
Třebechovice pod Orebem 2016/2017 2041 571106,11
JAKO 1. A třída 2041 571106,11
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení