Pácalt Tomáš

SK Česká Skalice
Dres
12
srp 16, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 30, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
74
Hodnocení
5,85
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 6, 2025 Trutnov "B" V 1 - 3 90 0 0 0 7,0
  2. AGRO CS 1. A třída srp 31, 2025 Kostelec nad Orlicí V 2 - 1 95 0 0 0 6,9
  3. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2025 Sokol Třebeš "B" V 2 - 0 71 0 0 0 7,0
  4. AGRO CS 1. A třída srp 17, 2025 Lázně Bělohrad P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  5. AGRO CS 1. A třída srp 10, 2025 Nové Město nad Metují V 5 - 0 93 0 0 0 7,5
  6. AM GNOL 1. A třída čvn 17, 2023 Lokomotiva Hradec Králové V 3 - 3 93 0 1 0 5,6
  7. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2023 Sokol Třebeš "B" V 3 - 0 91 1 0 0 8,9
  8. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2023 Nové Město nad Metují P 3 - 1 95 0 1 0 4,6
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2023 Trutnov "B" V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  10. AM GNOL 1. A třída kvě 20, 2023 Třebechovice pod Orebem V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 74 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
74 74
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 1,22
Obdržené góly na hřišti
3 3,65
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −2,43
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 16 % 29 % Hodnocení 22 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 7 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 2074005,85
5. liga 2074005,85
Česká Skalice 2025/2026 2572 089206,72
AGRO CS 1. A třída 2572 089206,72
Česká Skalice 2024/2025 1501 410505,55
Spartak Police nad Metují 2024/2025 121642105,99
Česká Skalice 2023/2024 2722 489616,02
Česká Skalice 2022/2023 2932 641906,75
AM GNOL 1. A třída 2932 641906,75
Česká Skalice 2021/2022 1911 327206,54
AM GNOL 1. A třída 1911 327206,54
Česká Skalice 2020/2021 60522215,55
Česká Skalice 2019/2020 121953606,17
Česká Skalice 2018/2019 2801 684215,93
AM GNOL 1. A třída 2801 684215,93
Česká Skalice 2017/2018 110267106,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení