Bajer Jakub

FK Jaroměř
Dres
9
srp 26, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2023

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
565
Hodnocení
6,56
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor kvě 1, 2025 Sokol Železnice V 2 - 1 63 0 0 0 6,3
  2. VOTROK Krajský přebor dub 13, 2025 Jiskra Hořice V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
  3. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  4. VOTROK Krajský přebor bře 29, 2025 Dobruška R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  5. VOTROK Krajský přebor lis 16, 2024 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 93 0 0 0 5,3
  6. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2024 Česká Skalice P 1 - 2 73 0 1 0 4,9
  7. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2024 Solnice V 3 - 2 87 0 2 1 5,3
  8. VOTROK Krajský přebor říj 19, 2024 Červený Kostelec V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
  9. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 2 100 0 0 0 5,2
  10. VOTROK Krajský přebor říj 9, 2024 Jiskra Hořice V 7 - 0 90 0 0 0 7,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 565 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
565 565
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,56 6,56

Útok

Góly
1 0,16
Góly ze hry
1 0,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,23
Obdržené góly na hřišti
7 1,12
Rozdíl skóre na hřišti
7 1,12
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 76 % 85 % Hodnocení 62 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 69 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2026/2027 81565006,56
5. liga 81565006,56
Jaroměř 2025/2026 2401 743606,23
Jaroměř 2024/2025 2612 197616,33
Jaroměř 2023/2024 2612 081106,00
Slavia Hradec Králové 2016/2017 4041006,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení