Dres
8
zář 10, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2019

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
773
Hodnocení
5,80
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 8, 2022 Miletín P 4 - 3 93 0 0 0 5,3
  2. AM GNOL 1. A třída zář 25, 2022 Roudnice V 1 - 6 91 3 0 0 10,0
  3. AM GNOL 1. A třída zář 18, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 6 - 0 90 1 0 0 8,2
  4. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2022 Sokol Třebeš "B" V 3 - 4 94 0 0 0 6,8
  5. AM GNOL 1. A třída zář 4, 2022 Nové Město nad Metují V 2 - 0 92 1 0 0 8,3
  6. AM GNOL 1. A třída srp 28, 2022 Trutnov "B" P 1 - 1 90 1 0 0 6,8
  7. AM GNOL 1. A třída srp 21, 2022 Třebechovice pod Orebem V 4 - 0 90 3 0 0 10,0
  8. AM GNOL 1. A třída srp 13, 2022 Nový Hradec Králové P 4 - 2 91 1 0 0 5,7
  9. AM GNOL 1. A třída srp 7, 2022 Lázně Bělohrad V 3 - 1 90 1 0 0 7,7
  10. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 12, 2022 Dolní Kalná V 3 - 1 90 0 0 0 7,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 773 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
773 773
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,40
Obdržené góly na hřišti
19 2,21
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −0,82
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,23

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 24 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 101773105,80
5. liga 101773105,80
Sokol Železnice 2025/2026 122862206,11
Sokol Železnice 2024/2025 1931 703306,16
Sokol Železnice 2023/2024 29122 527307,09
1. A třída 29122 527307,09
Sokol Železnice 2022/2023 29262 627307,52
AM GNOL 1. A třída 29262 627307,52
Sokol Železnice 2021/2022 2472 159007,19
Sokol Železnice 2020/2021 92818107,17
Sokol Železnice 2019/2020 1251 047106,81
Jičín 2018/2019 3022 716806,02
Jičín 2017/2018 2832 494306,13
Jičín 2016/2017 3432 945406,32
Jičín 2015/2016 2321 561006,37
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení