Dres
8
zář 10, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2019

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
773
Hodnocení
5,80
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor bře 29 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 5 36 0 0 0 5,2
  2. STARMON Krajský přebor bře 22 Dvůr Králové nad Labem R 3 - 3 51 0 1 0 6,2
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Jičín V 0 - 1 98 0 0 0 7,1
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Sokol Třebeš R 0 - 0 80 0 0 0 6,3
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 1, 2025 Jaroměř P 2 - 1 9 0 0 0 –
  6. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2025 Dobruška P 1 - 2 95 1 0 0 6,3
  7. VOTROK Krajský přebor lis 16, 2024 Sokol Třebeš R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  8. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2024 Týniště nad Orlicí V 2 - 0 95 1 0 0 8,0
  9. VOTROK Krajský přebor lis 3, 2024 Česká Skalice P 4 - 2 92 0 0 0 4,9
  10. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2024 Dvůr Králové nad Labem R 3 - 3 95 0 1 0 5,5
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 773 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
773 773
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,40
Obdržené góly na hřišti
19 2,21
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −0,82
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,23

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 24 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 101773105,80
5. liga 101773105,80
Sokol Železnice 2025/2026 122862206,11
Sokol Železnice 2024/2025 1931 703306,16
Sokol Železnice 2023/2024 29122 527307,09
1. A třída 29122 527307,09
Sokol Železnice 2022/2023 29262 627307,52
AM GNOL 1. A třída 29262 627307,52
Sokol Železnice 2021/2022 2472 159007,19
Sokol Železnice 2020/2021 92818107,17
Sokol Železnice 2019/2020 1251 047106,81
Jičín 2018/2019 3022 716806,02
Jičín 2017/2018 2832 494306,13
Jičín 2016/2017 3432 945406,32
Jičín 2015/2016 2321 561006,37
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení