Havlíček David

TJ Sokol Stěžery
Dres
7
říj 13, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2018

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
792
Hodnocení
6,56
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Slavia Hradec Králové "B" R 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 3 - 3 91 0 0 0 6,0
  3. AGRO CS 1. A třída srp 30, 2025 Nový Hradec Králové V 2 - 3 69 0 0 0 6,3
  4. AGRO CS 1. A třída srp 9, 2025 Kopidlno V 3 - 2 35 1 0 0 7,9
  5. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Trutnov "B" R 2 - 2 95 0 0 0 6,0
  6. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Velichovky V 3 - 2 92 0 0 0 6,3
  7. AGRO CS 1. A třída čvn 6, 2025 Slavia Hradec Králové "B" R 0 - 0 23 0 0 0 6,0
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Sokol Třebeš "B" P 0 - 3 60 0 0 0 5,1
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 25, 2025 Slovan Broumov V 2 - 5 59 0 0 0 6,7
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Nový Hradec Králové V 0 - 2 90 1 0 0 8,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 792 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
792 792
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,56 6,56

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,27
Obdržené góly na hřišti
14 1,59
Rozdíl skóre na hřišti
6 0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,34

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 81 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 62 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 91792006,56
AGRO CS 6. liga 91792006,56
Sokol Stěžery 2025/2026 2531 869105,94
AGRO CS 1. A třída 2531 869105,94
Sokol Stěžery 2024/2025 2261 710006,26
AGRO CS 1. A třída 2261 710006,26
Sokol Stěžery 2023/2024 2832 006205,91
1. A třída 2832 006205,91
Sokol Stěžery 2022/2023 2411 478006,08
AM GNOL 1. A třída 2411 478006,08
Sokol Stěžery 2021/2022 2461 760106,93
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení