Dres
12
lis 30, 1999
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 18, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
794
Hodnocení
6,58
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B dub 15, 2018 Albrechtice nad Orlicí P 4 - 0 23 0 0 0 5,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B dub 1, 2018 Slavoj Předměřice nad Labem V 1 - 1 13 0 0 0 6,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B lis 18, 2017 Sokol Malšovice V 4 - 1 31 0 0 0 6,4
  4. JAKO 1. B třída - skupina B lis 12, 2017 Třebechovice pod Orebem P 0 - 2 28 0 0 0 5,7
  5. JAKO 1. B třída - skupina B říj 21, 2017 České Meziříčí V 1 - 3 5 0 0 0 –
  6. JAKO 1. B třída - skupina B říj 15, 2017 Velké Poříčí P 0 - 1 24 0 0 0 5,9
  7. JAKO 1. B třída - skupina B říj 8, 2017 Sokol Lípa nad Orlicí V 1 - 3 5 0 0 0 –
  8. JAKO 1. B třída - skupina B říj 1, 2017 Česká Skalice P 3 - 3 40 0 0 0 6,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina B zář 24, 2017 Častolovice V 2 - 2 47 0 0 0 6,4
  10. JAKO 1. B třída - skupina B bře 19, 2017 České Meziříčí V 2 - 1 4 0 0 0 –
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 794 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
794 794
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,58 6,58

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
26 2,95
Obdržené góly na hřišti
10 1,13
Rozdíl skóre na hřišti
16 1,81
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,23

Disciplína

Žluté karty
2 0,23
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 82 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2026/2027 90794206,58
AGRO CS 6. liga 90794206,58
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 2702 334805,99
AGRO CS 1. A třída 2702 334805,99
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 51278006,98
Solnice 2024/2025 80247205,93
Solnice 2023/2024 2601 900006,58
Solnice 2022/2023 221790006,45
Solnice 2021/2022 2591 266107,06
AM GNOL 1. A třída 2591 266107,06
Solnice 2020/2021 82546006,99
Solnice 2018/2019 2020006,00
Solnice 2017/2018 120317006,06
Solnice 2016/2017 82172006,54
Solnice 2015/2016 71173006,09
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení