Dres
12
lis 30, 1999
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 18, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
794
Hodnocení
6,58
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 5, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 4 - 0 85 0 0 0 7,4
  2. VOTROK Krajský přebor říj 29, 2023 Spartak Police nad Metují P 2 - 1 95 0 0 0 5,2
  3. VOTROK Krajský přebor říj 22, 2023 Červený Kostelec V 5 - 1 75 0 0 0 7,0
  4. VOTROK Krajský přebor říj 15, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor říj 8, 2023 Chlumec nad Cidlinou V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  6. VOTROK Krajský přebor zář 30, 2023 Dobruška V 1 - 2 96 0 0 0 6,8
  7. VOTROK Krajský přebor zář 22, 2023 Náchod V 3 - 0 93 0 0 0 7,4
  8. VOTROK Krajský přebor zář 17, 2023 Sokol Třebeš V 3 - 2 95 0 0 0 6,7
  9. VOTROK Krajský přebor zář 13, 2023 Lázně Bělohrad V 6 - 0 91 0 0 0 7,5
  10. VOTROK Krajský přebor zář 9, 2023 Jičín V 1 - 4 61 0 0 0 6,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 794 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
794 794
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,58 6,58

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
26 2,95
Obdržené góly na hřišti
10 1,13
Rozdíl skóre na hřišti
16 1,81
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,23

Disciplína

Žluté karty
2 0,23
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 82 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2026/2027 90794206,58
AGRO CS 6. liga 90794206,58
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 2702 334805,99
AGRO CS 1. A třída 2702 334805,99
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 51278006,98
Solnice 2024/2025 80247205,93
Solnice 2023/2024 2601 900006,58
Solnice 2022/2023 221790006,45
Solnice 2021/2022 2591 266107,06
AM GNOL 1. A třída 2591 266107,06
Solnice 2020/2021 82546006,99
Solnice 2018/2019 2020006,00
Solnice 2017/2018 120317006,06
Solnice 2016/2017 82172006,54
Solnice 2015/2016 71173006,09
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení