Současný trenér

Chasák Jan Vede tým od 7. 3. 2026
Celkem u týmu
Zápasy
166
V–R–P
82–3–81
Výhry
43 %
Body na zápas
1,52 ▲ ostatní 1,23
Forma P P P P R

Úspěšnost trenérů

Podíl výher a body na zápas v ročníku

  1. 34 % 1,4 b.
    Chasák 15/16
  2. 0 % 1,0 b.
    Pokrupa 15/16
  3. 40 % 1,5 b.
    Chasák 16/17
  4. 63 % 2,0 b.
    Chasák 17/18
  5. 57 % 2,0 b.
    Chasák 18/19
  6. 38 % 1,3 b.
    Chasák 19/20
  7. 38 % 1,3 b.
    Chasák 20/21
  8. 4 % 0,3 b.
    Šlégr 21/22
  9. 0 % 0,0 b.
    Vydarený 21/22
  10. 43 % 1,4 b.
    Kosina 22/23
  11. 0 % 1,0 b.
    Repš 22/23
  12. 67 % 2,1 b.
    Kosina 23/24
  13. 100 % 3,0 b.
    Bešík 23/24
  14. 0 % 1,0 b.
    Flégl 23/24
  15. 44 % 1,6 b.
    Kosina 24/25
  16. 100 % 3,0 b.
    Flégl 24/25
  17. 0 % 0,0 b.
    Bešík 24/25
  18. 17 % 0,5 b.
    Kosina 25/26
  19. 21 % 0,7 b.
    Chasák 25/26
  20. 0 % 1,0 b.
    Urban 25/26
  21. 11 % 0,6 b.
    Chasák 26/27

Rekordy trenérů

Nejvíc zápasů 166 Chasák Jan 82 výher, 3 remíz, 81 proher
Nejvyšší podíl výher 46 % Kosina Jaroslav 39 výher z 84 zápasů
Nejlepší ročník 2,08 b./zápas Kosina Jaroslav 2023/2024 · 16–2–6
Nejdelší šňůra bez porážky 7 zápasů Chasák Jan 14. 4. 2019 – 18. 5. 2019
Nejvíc výher v řadě 7 zápasů Chasák Jan 14. 4. 2019 – 18. 5. 2019

Podíl výher od 10 zápasů, nejlepší ročník od 5 zápasů v ročníku. Šňůry ze zápasů trenéra po sobě.

Historie trenérů

  1. Vydarený Jiří 1 0 0 0 0 1 0 1 3 −2 1,00 3,00 −2,00 0,00 0 %
  2. Šlégr Jaroslav 28 1 1 0 3 23 8 17 111 −94 0,61 3,96 −3,36 0,29 4 %
  3. Urban Tomáš 1 0 0 1 0 0 1 1 1 0 1,00 1,00 0,00 1,00 0 %
  4. Repš Milan 1 0 0 0 1 0 1 2 2 0 2,00 2,00 0,00 1,00 0 %
  5. Pokrupa Jaroslav 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0,00 0,00 0,00 1,00 0 %
  6. Bešík Tomáš 2 1 0 0 0 1 3 7 5 +2 3,50 2,50 +1,00 1,50 50 %
  7. Chasák Jan 166 71 11 3 14 67 252 306 259 +47 1,84 1,56 +0,28 1,52 43 %
  8. Kosina Jaroslav 84 39 0 9 3 33 129 191 187 +4 2,27 2,23 +0,05 1,54 46 %
  9. Flégl Martin 2 1 0 1 0 0 4 6 4 +2 3,00 2,00 +1,00 2,00 50 %