Současný trenér

Matys Radek Vede tým od 7. 6. 2026
Celkem u týmu
Zápasy
172
V–R–P
67–11–94
Výhry
35 %
Body na zápas
1,23 ▼ ostatní 1,51
Forma P P R V P

Úspěšnost trenérů

Podíl výher a body na zápas v ročníku

  1. 43 % 1,5 b.
    Matys 15/16
  2. 36 % 1,1 b.
    Matys 16/17
  3. 27 % 1,3 b.
    Doseděl 16/17
  4. 42 % 1,5 b.
    Matys 17/18
  5. 68 % 2,4 b.
    Vlášek 18/19
  6. 100 % 3,0 b.
    Matys 18/19
  7. 47 % 1,9 b.
    Vlášek 19/20
  8. 44 % 1,7 b.
    Vlášek 20/21
  9. 0 % 0,0 b.
    Vlášek 21/22
  10. 0 % 0,2 b.
    Matys 21/22
  11. 0 % 0,3 b.
    Vrabec 21/22
  12. 40 % 1,4 b.
    Matys 22/23
  13. 33 % 1,0 b.
    Tomeš 22/23
  14. 33 % 2,0 b.
    Šustr 22/23
  15. 41 % 1,4 b.
    Matys 23/24
  16. 29 % 1,1 b.
    Šustr 23/24
  17. 0 % 0,0 b.
    Matys 23/24
  18. 32 % 1,1 b.
    Matys 24/25
  19. 67 % 2,0 b.
    Šustr 24/25
  20. 40 % 1,5 b.
    Matys 25/26
  21. 0 % 0,2 b.
    Šustr 25/26
  22. 0 % 0,0 b.
    Šustr 26/27
  23. 29 % 1,0 b.
    Matys 26/27

Rekordy trenérů

Nejvíc zápasů 172 Matys Radek 67 výher, 11 remíz, 94 proher
Nejvyšší podíl výher 53 % Vlášek Richard 28 výher z 53 zápasů
Nejlepší ročník 2,36 b./zápas Vlášek Richard 2018/2019 · 20–0–5
Nejdelší šňůra bez porážky 10 zápasů Vlášek Richard 20. 10. 2018 – 4. 5. 2019
Nejvíc výher v řadě 10 zápasů Vlášek Richard 20. 10. 2018 – 4. 5. 2019

Podíl výher od 10 zápasů, nejlepší ročník od 5 zápasů v ročníku. Šňůry ze zápasů trenéra po sobě.

Historie trenérů

  1. Matys Radek 172 61 6 11 6 88 212 356 446 −90 2,07 2,59 −0,52 1,23 35 %
  2. Vlášek Richard 53 28 6 0 6 13 102 149 97 +52 2,81 1,83 +0,98 1,92 53 %
  3. Šustr Dušan 25 7 1 3 1 13 27 37 76 −39 1,48 3,04 −1,56 1,08 28 %
  4. Doseděl Ladislav 15 4 3 0 2 6 20 31 38 −7 2,07 2,53 −0,47 1,33 27 %
  5. Tomeš Petr 3 1 0 0 0 2 3 9 10 −1 3,00 3,33 −0,33 1,00 33 %
  6. Vrabec Jan 4 0 0 0 1 3 1 3 22 −19 0,75 5,50 −4,75 0,25 0 %
  7. Matys Radek 1 0 0 0 0 1 0 0 4 −4 0,00 4,00 −4,00 0,00 0 %