Trenéři týmu

Současný trenér

Kincl Petr Vede tým od 5. 9. 2020
Celkem u týmu
Zápasy
266
V–R–P
148–17–101
Výhry
48 %
Body na zápas
1,70 ▲ ostatní 1,66
Forma V V R P P

Úspěšnost trenérů

Podíl výher a body na zápas v ročníku

  1. 43 % 1,7 b.
    Mrkvička 15/16
  2. 72 % 2,4 b.
    Kincl 16/17
  3. 0 % 0,0 b.
    Michal 16/17
  4. 33 % 1,3 b.
    Kincl 17/18
  5. 57 % 1,9 b.
    Kincl 18/19
  6. 53 % 2,0 b.
    Kincl 19/20
  7. 43 % 1,3 b.
    Kincl 20/21
  8. 0 % 1,0 b.
    Zbořil 20/21
  9. 40 % 1,6 b.
    Kincl 21/22
  10. 41 % 1,6 b.
    Kincl 22/23
  11. 100 % 3,0 b.
    Plíštil 22/23
  12. 55 % 1,7 b.
    Kincl 23/24
  13. 0 % 0,0 b.
    Svoboda 23/24
  14. 50 % 1,6 b.
    Kincl 24/25
  15. 100 % 3,0 b.
    Michal 24/25
  16. 38 % 1,5 b.
    Kincl 25/26
  17. 0 % 1,0 b.
    Kincl 25/26
  18. 40 % 1,4 b.
    Kincl 26/27

Rekordy trenérů

Nejvíc zápasů 266 Kincl Petr 148 výher, 17 remíz, 101 proher
Nejvyšší podíl výher 48 % Kincl Petr 128 výher z 266 zápasů
Nejlepší ročník 2,38 b./zápas Kincl Petr 2016/2017 · 23–0–6
Nejdelší šňůra bez porážky 10 zápasů Kincl Petr 19. 5. 2019 – 8. 9. 2019
Nejvíc výher v řadě 10 zápasů Kincl Petr 19. 5. 2019 – 8. 9. 2019

Podíl výher od 10 zápasů, nejlepší ročník od 5 zápasů v ročníku. Šňůry ze zápasů trenéra po sobě.

Historie trenérů

  1. Kincl Petr 266 128 20 17 11 90 452 511 418 +93 1,92 1,57 +0,35 1,70 48 %
  2. Mrkvička Petr 30 13 5 0 2 10 51 53 34 +19 1,77 1,13 +0,63 1,70 43 %
  3. Michal Lukáš 2 2 0 0 0 0 6 4 1 +3 2,00 0,50 +1,50 3,00 100 %
  4. Zbořil Marek 2 0 1 0 0 1 2 2 5 −3 1,00 2,50 −1,50 1,00 0 %
  5. Kincl Petr 1 0 0 1 0 0 1 2 2 0 2,00 2,00 0,00 1,00 0 %
  6. Svoboda Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 1 −1 0,00 1,00 −1,00 0,00 0 %
  7. Plíštil Tomáš 1 1 0 0 0 0 3 4 3 +1 4,00 3,00 +1,00 3,00 100 %
  8. Michal Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 1 2 −1 1,00 2,00 −1,00 0,00 0 %