Současný trenér

Taneček Jakub Vede tým od 10. 8. 2024
Celkem u týmu
Zápasy
50
V–R–P
28–6–16
Výhry
56 %
Body na zápas
1,80 ▲ ostatní 1,39
Forma V V R V V

Úspěšnost trenérů

Podíl výher a body na zápas v ročníku

  1. 38 % 1,3 b.
    Štrobl 15/16
  2. 0 % 0,0 b.
    Chrpa 15/16
  3. 42 % 1,3 b.
    Štrobl 16/17
  4. 0 % 0,5 b.
    Čepička 16/17
  5. 100 % 3,0 b.
    Dušek 16/17
  6. 65 % 2,1 b.
    Štrobl 17/18
  7. 100 % 3,0 b.
    Dušek 17/18
  8. 100 % 3,0 b.
    Fišar 17/18
  9. 25 % 1,0 b.
    Štrobl 18/19
  10. 29 % 0,9 b.
    Baster 18/19
  11. 47 % 2,1 b.
    Baster 19/20
  12. 13 % 1,0 b.
    Baster 20/21
  13. 31 % 1,2 b.
    Baster 21/22
  14. 25 % 0,9 b.
    Baster 22/23
  15. 52 % 1,6 b.
    Baster 23/24
  16. 0 % 0,0 b.
    Přikryl 23/24
  17. 54 % 1,8 b.
    Taneček 24/25
  18. 0 % 1,0 b.
    Přikryl 24/25
  19. 100 % 3,0 b.
    Baster 24/25
  20. 47 % 1,5 b.
    Taneček 25/26
  21. 78 % 2,4 b.
    Taneček 26/27

Rekordy trenérů

Nejvíc zápasů 117 Baster Tomáš 51 výher, 2 remíz, 64 proher
Nejvyšší podíl výher 56 % Taneček Jakub 28 výher z 50 zápasů
Nejlepší ročník 2,44 b./zápas Taneček Jakub 2026/2027 · 7–1–1
Nejdelší šňůra bez porážky 8 zápasů Baster Tomáš 24. 8. 2019 – 12. 10. 2019
Nejvíc výher v řadě 8 zápasů Baster Tomáš 24. 8. 2019 – 12. 10. 2019

Podíl výher od 10 zápasů, nejlepší ročník od 5 zápasů v ročníku. Šňůry ze zápasů trenéra po sobě.

Historie trenérů

  1. Taneček Jakub 50 28 0 6 0 16 90 120 87 +33 2,40 1,74 +0,66 1,80 56 %
  2. Baster Tomáš 117 41 10 2 10 54 155 242 311 −69 2,07 2,66 −0,59 1,32 35 %
  3. Přikryl Zdeněk 2 0 0 1 0 1 1 3 7 −4 1,50 3,50 −2,00 0,50 0 %
  4. Štrobl Ladislav 97 43 4 0 6 44 143 195 200 −5 2,01 2,06 −0,05 1,47 44 %
  5. Fišar Tomáš 1 1 0 0 0 0 3 6 1 +5 6,00 1,00 +5,00 3,00 100 %
  6. Dušek Jiří 2 2 0 0 0 0 6 6 2 +4 3,00 1,00 +2,00 3,00 100 %
  7. Čepička Martin 2 0 0 0 1 1 1 4 6 −2 2,00 3,00 −1,00 0,50 0 %
  8. Chrpa Patrik 1 0 0 0 0 1 0 1 5 −4 1,00 5,00 −4,00 0,00 0 %