‹

Statistiky týmů

Sokol Stěžery vede JAKO 1. B třída - skupina D za všechny ročníky v žebříčku „Obdržené góly na zápas“ s hodnotou 1,1.

Obdržené góly na zápas
  1. 1 Sokol Stěžery 1,1
  2. 2 Nový Hradec Králové 1,2
  3. 2 Sokol Třebeš 1,2
  4. 4 Nové Město nad Metují 1,4
  5. 4 Česká Skalice 1,4
  6. 6 Slavia Hradec Králové 1,5
  7. 6 Spartak Police nad Metují 1,5
  8. 8 Lokomotiva Hradec Králové 1,6
  9. 8 Sokol Lhota pod Libčany 1,6
  10. 8 Solnice 1,6
  11. 8 Třebechovice pod Orebem 1,6
  12. 12 Dvůr Králové nad Labem 1,7
  13. 12 Velké Poříčí 1,7
  14. 14 Slavoj Teplice nad Metují 1,8
  15. 14 Černilov 1,8
  16. 16 Olympia Hradec Králové 1901 1,9
  17. 16 Velešov Doudleby nad Orlicí 1,9
  18. 18 Náchod 2,0
  19. 18 Velichovky 2,0
  20. 20 Sokol Dohalice 2,1
  21. 20 Sokol Javornice 2,1
  22. 20 Spartak Kosičky 2,1
  23. 20 Vysoká nad Labem 2,1
  24. 24 Slavoj Předměřice nad Labem 2,2
  25. 25 Spartak Rychnov nad Kněžnou 2,3
  26. 26 Albrechtice nad Orlicí 2,4
  27. 26 Slovan Broumov 2,4
  28. 26 Sokol Malšovice 2,4
  29. 29 Spartak Opočno 2,5
  30. 29 České Meziříčí 2,5
  31. 31 Sokol Lípa nad Orlicí 2,6
  32. 31 Sokol Provodov 2,6
  33. 33 Baník Vamberk 2,7
  34. 33 Lokomotiva Meziměstí 2,7
  35. 35 Hronov 2,8
  36. 35 Jaroměř 2,8
  37. 35 Sokol Malšova Lhota 2,8
  38. 35 Častolovice 2,8
  39. 39 Přepychy 3,2
  40. 39 Smiřice 3,2
  41. 41 Sokol Hejtmánkovice 3,3
  42. 42 Sokol Zdelov 3,6
  43. 43 Sokol Černíkovice 4,3
  44. 44 Start Ohnišov 4,8