‹

Statistiky týmů

Vysoká nad Labem vede 1. A třída za všechny ročníky v žebříčku „Góly na zápas“ s hodnotou 3,7.

Góly na zápas
  1. 1 Vysoká nad Labem 3,7
  2. 2 Kratonohy 3,5
  3. 3 Dobruška 3,4
  4. 4 Libčany 3,1
  5. 4 Sokol Železnice 3,1
  6. 6 Olympia Hradec Králové 1901 3,0
  7. 6 Solnice 3,0
  8. 8 Červený Kostelec 2,7
  9. 8 Česká Skalice 2,7
  10. 10 Lázně Bělohrad 2,6
  11. 10 Spartak Police nad Metují 2,6
  12. 10 Týniště nad Orlicí 2,6
  13. 13 Jiskra Hořice 2,4
  14. 13 Kostelec nad Orlicí 2,4
  15. 13 Roudnice 2,4
  16. 13 Vrchlabí 2,4
  17. 17 Spartak Hajnice 2,3
  18. 18 Bystřian Kunčice 2,2
  19. 18 Lokomotiva Hradec Králové 2,2
  20. 20 Cidlina Nový Bydžov 2,1
  21. 20 Nový Hradec Králové 2,1
  22. 20 Náchod 2,1
  23. 20 Sobotka 2,1
  24. 20 Trutnov 2,1
  25. 25 Jaroměř 2,0
  26. 25 Slavia Hradec Králové 2,0
  27. 25 Sokol Bílá Třemešná 2,0
  28. 25 Sokol Nepolisy 2,0
  29. 25 Černilov 2,0
  30. 30 Kopidlno 1,9
  31. 30 Sokol Stěžery 1,9
  32. 30 Sparta Úpice 1,9
  33. 33 Nové Město nad Metují 1,8
  34. 33 Slovan Broumov 1,8
  35. 33 Sokol Třebeš 1,8
  36. 36 Spartak Kobylice 1,7
  37. 36 Tatran Hostinné 1,7
  38. 38 Miletín 1,6
  39. 38 Velké Poříčí 1,6
  40. 40 Třebechovice pod Orebem 1,4
  41. 41 Slavoj Skřivany 1,3
  42. 41 Velichovky 1,3
  43. 43 Slavoj Předměřice nad Labem 1,2
  44. 44 České Meziříčí 0,9