Grmela Miroslav

TJ Velichovky
Dres
14
led 3, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 13, 2020

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
843
Hodnocení
5,28
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Slovan Broumov P 1 - 3 97 0 0 0 5,0
  2. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Sokol Stěžery P 3 - 2 96 0 0 0 5,3
  3. AGRO CS 1. A třída čvn 8, 2025 Kostelec nad Orlicí P 2 - 3 93 0 0 0 5,2
  4. AGRO CS 1. A třída čvn 1, 2025 Roudnice P 4 - 1 93 0 0 0 5,0
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 25, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Třebechovice pod Orebem P 1 - 0 95 0 0 0 5,2
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 11, 2025 Vrchlabí P 2 - 3 95 0 0 0 5,2
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 4, 2025 Lázně Bělohrad R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  9. AGRO CS 1. A třída dub 27, 2025 Černilov V 6 - 2 91 0 0 0 7,1
  10. AGRO CS 1. A třída dub 5, 2025 Trutnov "B" V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 843 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
843 843
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,28 5,28

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 0,53
Obdržené góly na hřišti
35 3,74
Rozdíl skóre na hřišti
−30 −3,20
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,21

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 5 % 8 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 45 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Velichovky 2026/2027 90843105,28
Velichovky 2025/2026 2412 235106,20
Velichovky 2024/2025 2602 326105,69
AGRO CS 1. A třída 2602 326105,69
Velichovky 2023/2024 2502 308006,61
Velichovky 2022/2023 2412 076006,22
Jaroměř 2019/2020 1401 011005,66
AM GNOL 1. A třída 1401 011005,66
Jaroměř 2018/2019 21186105,80
Jaroměř 2017/2018 1011006,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení