Studýnka Filip

SK Libčany
Dres
16
led 26, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 23, 2021

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
465
Hodnocení
6,10
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 15, 2019 Nový Hradec Králové V 9 - 2 45 1 0 0 7,4
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2019 Týniště nad Orlicí V 0 - 4 90 0 0 0 7,4
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 25, 2019 Bystřian Kunčice P 3 - 2 45 0 0 0 6,2
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 19, 2019 Velké Poříčí V 5 - 2 13 0 0 0 6,1
  5. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2019 Spartak Police nad Metují V 1 - 2 20 0 0 0 6,1
  6. AM GNOL 1. A třída dub 20, 2019 Roudnice P 2 - 5 34 0 0 0 5,9
  7. AM GNOL 1. A třída dub 14, 2019 Trutnov "B" V 4 - 4 31 0 0 0 6,0
  8. AM GNOL 1. A třída bře 17, 2019 Černilov P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  9. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2018 Bystřian Kunčice V 4 - 0 29 0 0 0 6,2
  10. AM GNOL 1. A třída říj 14, 2018 Nové Město nad Metují P 2 - 3 45 0 0 0 5,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 465 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
465 465
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,94
Obdržené góly na hřišti
10 1,94
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,19

Disciplína

Žluté karty
1 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 34 % 58 % Hodnocení 52 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 38 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2026/2027 80465106,10
5. liga 80465106,10
Libčany 2025/2026 2712 144106,51
Libčany 2024/2025 2822 563205,87
Libčany 2023/2024 2812 419106,05
Libčany 2022/2023 2011 505106,25
Libčany 2021/2022 2912 134006,07
Olympia Hradec Králové 1901 2020/2021 50221006,14
Olympia Hradec Králové 1901 2019/2020 1601 342006,24
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 121529006,18
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení