Slavík Jakub

Bez angažmá
bře 17, 2000
26 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
20
Góly
14
V základní sestavě
18
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 739
Hodnocení
6,46
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 15, 2019 Nový Hradec Králové V 9 - 2 45 0 0 0 6,4
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 739 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 739 1 739
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,46 6,46

Útok

Góly
14 0,72
Góly ze hry
14 0,72
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
30 1,55
Obdržené góly na hřišti
37 1,91
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −0,36
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,21

Disciplína

Žluté karty
4 0,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 85 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 35 % Obrana 27 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov 2024/2025 20141 739406,46
Trutnov 2023/2024 127934206,80
Fortuna Divize C 127934206,80
Chlumec nad Cidlinou 2023/2024 1093006,80
Trutnov 2022/2023 29222 513507,11
Fortuna Divize C 29222 513507,11
Trutnov 2021/2022 2982 175206,27
Fortuna Divize C 2982 175206,27
Olympia Hradec Králové 1901 2020/2021 50306006,90
Olympia Hradec Králové 1901 2019/2020 125939006,89
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 1045006,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení