Flégl Martin

FK Černilov
Dres
9
bře 25, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 9, 2016

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
472
Hodnocení
5,81
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 10 Nový Hradec Králové R 0 - 0 60 0 0 0 6,3
  2. AGRO CS 6. liga zář 27 Sokol Stěžery P 0 - 1 92 0 0 0 5,2
  3. AGRO CS 6. liga zář 19 Lokomotiva Hradec Králové P 7 - 2 51 1 0 0 6,1
  4. AGRO CS 6. liga zář 13 Kostelec nad Orlicí P 0 - 3 20 0 0 0 5,9
  5. AGRO CS 6. liga zář 5 Sokol Třebeš "B" P 2 - 3 61 0 0 0 5,3
  6. AGRO CS 6. liga srp 30 Červený Kostelec P 3 - 2 75 0 0 0 5,1
  7. AGRO CS 6. liga srp 22 Náchod "B" V 5 - 1 56 0 0 0 6,6
  8. AGRO CS 6. liga srp 16 Slavia Hradec Králové "B" R 0 - 0 57 0 0 0 6,0
  9. AGRO CS 1. A třída bře 28 Sokol Třebeš "B" P 2 - 3 73 0 0 0 5,7
  10. AGRO CS 1. A třída bře 21 Kopidlno R 1 - 1 11 0 0 0 6,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 472 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
472 472
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,81 5,81

Útok

Góly
1 0,19
Góly ze hry
1 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 0,95
Obdržené góly na hřišti
13 2,48
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −1,53
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,19

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 30 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 29 %

Sezóny

5. liga
Černilov 2021/2022 30132105,53
Celkem 30132105,53
6. liga
Černilov 2016/2017 – 2026/2027 4051 736105,99
Celkem 4051 736105,99
7. liga
Černilov 2022/2023 – 2023/2024 3842 273106,45
Celkem 3842 273106,45
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení