Nasikovský Adam

SK Lázně Bělohrad
Dres
5
kvě 30, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 14, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
569
Hodnocení
6,00
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14, 2024 Lázně Bělohrad "B" V 6 - 2 45 0 0 0 5,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 8, 2024 Dolní Kalná P 1 - 0 35 0 0 0 5,5
  3. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 2, 2024 Jičín "B" V 4 - 0 31 0 0 0 6,2
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 25, 2024 Sparta Úpice V 1 - 8 31 0 0 0 6,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina A dub 14, 2024 Spartak Kosičky V 4 - 0 90 0 1 0 7,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina A dub 6, 2024 Nová Paka V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina A bře 31, 2024 Sokol Nepolisy V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
  8. JAKO 1. B třída - skupina A bře 23, 2024 Slavoj Skřivany V 0 - 5 90 0 0 0 7,5
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 569 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
569 569
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,00 6,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 2,37
Obdržené góly na hřišti
7 1,11
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,27
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,32

Disciplína

Žluté karty
2 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 40 % 48 % Hodnocení 62 % Vytíženost Disciplína 19 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 70569206,00
5. liga 70569206,00
Kopidlno 2025/2026 2021 793306,10
AGRO CS 1. A třída 2021 793306,10
Kopidlno 2024/2025 2712 279706,07
AGRO CS 1. A třída 2712 279706,07
Kopidlno 2023/2024 80507106,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení