Odvárko Tomáš

TJ Sokol Železnice
Dres
18
čvn 15, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2019

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
24
Góly
0
V základní sestavě
24
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 258
Hodnocení
5,76
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor čvn 7 Vrchlabí V 4 - 2 94 0 0 0 7,0
  2. STARMON Krajský přebor kvě 31 Červený Kostelec V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  3. STARMON Krajský přebor kvě 23 Týniště nad Orlicí P 3 - 1 96 0 0 0 5,0
  4. STARMON Krajský přebor kvě 17 Sokol Třebeš P 1 - 2 97 0 0 0 5,3
  5. STARMON Krajský přebor kvě 9 Chlumec nad Cidlinou "B" R 3 - 3 92 0 0 0 6,0
  6. STARMON Krajský přebor kvě 3 Libčany V 3 - 1 100 0 1 0 6,6
  7. STARMON Krajský přebor dub 25 Dobruška P 4 - 1 93 0 0 0 5,0
  8. STARMON Krajský přebor dub 18 Jičín R 2 - 2 94 0 1 0 5,6
  9. STARMON Krajský přebor dub 12 Jaroměř R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  10. STARMON Krajský přebor dub 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou R 2 - 2 98 0 0 0 6,0
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 136 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
136 136
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,75 5,75

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 2,65
Obdržené góly na hřišti
8 5,29
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −2,65
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 31 % 16 % Hodnocení 88 % Vytíženost Disciplína 41 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2025/2026 2602 394305,76
Sokol Železnice 2024/2025 2602 477405,82
Sokol Železnice 2023/2024 2912 536206,67
1. A třída 2912 536206,67
Sokol Železnice 2022/2023 2812 590206,74
AM GNOL 1. A třída 2812 590206,74
Sokol Železnice 2021/2022 2602 341306,91
Sokol Železnice 2020/2021 91818007,10
Sokol Železnice 2019/2020 1311 173306,41
Jičín 2018/2019 3002 522106,08
Jičín 2017/2018 200779005,81
Jičín "B" 2016/2017 90471005,68
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení