Pospíšil Vojtěch

SK Roudnice
Dres
11
čvc 20, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 25, 2019

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
539
Hodnocení
5,27
Žluté karty
4
Červené karty
1

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 5. liga říj 4 Cidlina Nový Bydžov P 2 - 1 56 0 2 1 3,4
  2. 5. liga zář 27 Týniště nad Orlicí V 5 - 1 90 1 0 0 8,1
  3. 5. liga zář 20 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 5 - 0 63 0 0 0 5,0
  4. 5. liga zář 13 Libčany P 0 - 4 79 0 0 0 5,1
  5. 5. liga zář 6 Sokol Třebeš P 3 - 1 94 0 1 0 4,6
  6. 5. liga srp 23 Lázně Bělohrad P 7 - 0 46 0 0 0 5,6
  7. 5. liga srp 16 Česká Skalice P 3 - 4 64 0 0 0 5,1
  8. 5. liga srp 8 Vrchlabí P 4 - 0 47 0 1 0 5,3
  9. STARMON Krajský přebor čvn 7 Jaroměř R 1 - 1 85 0 0 0 5,6
  10. STARMON Krajský přebor kvě 31 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 0 92 0 1 0 4,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 539 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
539 539
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,27 5,27

Útok

Góly
1 0,17
Góly ze hry
1 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,17
Obdržené góly na hřišti
22 3,67
Rozdíl skóre na hřišti
−15 −2,50
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
4 0,67
Červené karty
1 0,17

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 53 % 3 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 7 %

Sezóny

5. liga
Roudnice 2025/2026 – 2026/2027 36102 7471315,93
Celkem 36102 7471315,93
6. liga
Roudnice 2015/2016 – 2024/2025 1485611 3183826,57
2023/2024 1. A třída 2682 254716,18
Celkem 1485611 3183826,57
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení