Pospíšil Vojtěch

SK Roudnice
Dres
11
čvc 20, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 25, 2019

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
539
Hodnocení
5,27
Žluté karty
4
Červené karty
1

Zápasy

Všechny soutěže
  1. STARMON Krajský přebor zář 14, 2025 Červený Kostelec V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  2. STARMON Krajský přebor zář 7, 2025 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 95 1 0 0 6,2
  3. STARMON Krajský přebor srp 31, 2025 Sokol Třebeš P 0 - 1 96 0 1 0 4,8
  4. STARMON Krajský přebor srp 22, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" V 0 - 1 95 1 1 0 8,2
  5. STARMON Krajský přebor srp 17, 2025 Libčany V 3 - 1 90 3 0 0 10,0
  6. STARMON Krajský přebor srp 9, 2025 Dobruška R 1 - 1 82 1 1 0 7,3
  7. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Kopidlno V 0 - 2 94 1 0 0 8,3
  8. AGRO CS 1. A třída čvn 15, 2025 Bystřian Kunčice V 5 - 3 45 1 0 0 7,2
  9. AGRO CS 1. A třída čvn 1, 2025 Velichovky V 4 - 1 87 2 0 0 9,9
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 3 - 0 93 0 1 0 4,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 539 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
539 539
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,27 5,27

Útok

Góly
1 0,17
Góly ze hry
1 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,17
Obdržené góly na hřišti
22 3,67
Rozdíl skóre na hřišti
−15 −2,50
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
4 0,67
Červené karty
1 0,17

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 53 % 3 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 7 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 81539415,28
5. liga 81539415,28
Roudnice 2025/2026 2892 208906,12
Roudnice 2024/2025 25242 0391017,45
AGRO CS 1. A třída 25242 0391017,45
Roudnice 2023/2024 2682 254716,18
1. A třída 2682 254716,18
Roudnice 2022/2023 29122 600806,62
AM GNOL 1. A třída 29122 600806,62
Roudnice 2021/2022 2661 970606,53
AM GNOL 1. A třída 2661 970606,53
Roudnice 2020/2021 80449106,43
Roudnice 2019/2020 132859406,20
Roudnice 2018/2019 144881106,45
Roudnice 2017/2018 1036005,40
Roudnice 2015/2016 60230105,84
1. A třída 60230105,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení