Kos Tomáš

Konec kariéry
srp 26, 2000
26 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
3
Góly
2
V základní sestavě
1
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
99
Hodnocení
7,23
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Náchod R 2 - 2 44 0 0 0 6,4
  2. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Libčany V 2 - 1 25 0 0 0 6,1
  3. VOTROK Krajský přebor srp 24, 2024 Jiskra Hořice V 1 - 3 30 2 0 0 9,2
  4. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 4, 2023 Kostelec nad Orlicí V 2 - 1 79 0 1 0 6,4
  5. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 21, 2023 Červený Kostelec P 1 - 1 53 0 0 0 6,1
  6. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 13, 2023 Dobruška P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  7. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 7, 2023 Jaroměř V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  8. M GROUP CZ Krajský přebor dub 30, 2023 Jiskra Hořice P 3 - 1 93 1 0 0 6,1
  9. M GROUP CZ Krajský přebor dub 26, 2023 Libčany V 0 - 3 68 0 0 0 7,0
  10. M GROUP CZ Krajský přebor dub 23, 2023 Slavia Hradec Králové P 1 - 7 92 0 0 0 4,8
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 99 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
99 99
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,23 7,23

Útok

Góly
2 1,82
Góly ze hry
2 1,82
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 2,73
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
3 2,73
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 97 % 99 % Hodnocení 25 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2024/2025 3299007,23
Týniště nad Orlicí 2022/2023 26112 185306,68
Týniště nad Orlicí 2021/2022 27262 147207,65
AM GNOL 1. A třída 27262 147207,65
Týniště nad Orlicí 2020/2021 99764107,71
Týniště nad Orlicí 2019/2020 1581 276106,87
AM GNOL 1. A třída 1581 276106,87
Týniště nad Orlicí 2018/2019 30152 170306,66
AM GNOL 1. A třída 30152 170306,66
Týniště nad Orlicí 2017/2018 1981 141006,61
AM GNOL 1. A třída 1981 141006,61
Týniště nad Orlicí 2016/2017 60122005,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení