Dres
6
srp 29, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 16, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
8
Odehrané minuty
292
Hodnocení
5,99
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11 Trutnov P 1 - 2 48 0 0 0 5,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 4 Sparta Kolín V 2 - 1 32 0 0 0 6,1
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 19 Svitavy R 0 - 0 35 0 0 0 6,0
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 13 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 1 28 0 0 0 6,1
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 5 Hlinsko V 2 - 1 36 0 0 0 6,6
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 22 Letohrad V 4 - 1 32 0 1 0 6,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Chrudim V 0 - 6 31 0 0 0 6,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 8 Turnov R 2 - 2 50 0 0 0 6,0
  9. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Turnov V 1 - 0 12 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C čvn 9, 2024 Benátky nad Jizerou P 1 - 0 60 0 0 0 6,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 292 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
8 8
Odehrané minuty
292 292
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,99 5,99

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,23
Obdržené góly na hřišti
3 0,92
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,31
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 44 % Hodnocení 38 % Vytíženost Disciplína 19 % Obrana 82 %

Sezóny

Ročníky
Ústí nad Orlicí 2026/2027 80292105,99
Ústí nad Orlicí 2023/2024 2451 245206,63
Fortuna Divize C 2451 245206,63
Ústí nad Orlicí 2022/2023 2131 234106,60
Fortuna Divize C 2131 234106,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení