Václavíček Dominik

FC Slavia Hradec Králové
Dres
17
říj 13, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 5, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
1
V základní sestavě
2
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
207
Hodnocení
6,30
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 1, 2024 Nový Hradec Králové R 2 - 2 18 0 0 0 6,0
  2. 1. A třída kvě 26, 2024 Slovan Broumov V 3 - 1 32 0 0 0 6,7
  3. 1. A třída kvě 19, 2024 Roudnice V 0 - 2 32 0 0 0 6,3
  4. 1. A třída kvě 5, 2024 Vrchlabí R 2 - 2 19 0 0 0 6,0
  5. 1. A třída dub 27, 2024 Sokol Třebeš "B" R 1 - 1 25 0 0 0 6,0
  6. 1. A třída dub 20, 2024 Miletín V 0 - 6 46 1 0 0 7,4
  7. 1. A třída dub 13, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 1 - 2 28 0 0 0 5,9
  8. 1. A třída dub 6, 2024 Kostelec nad Orlicí P 5 - 0 58 0 0 0 5,1
  9. 1. A třída bře 30, 2024 Vysoká nad Labem P 4 - 3 30 0 0 0 5,9
  10. 1. A třída bře 24, 2024 Bystřian Kunčice V 6 - 3 19 0 0 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 207 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
207 207
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
1 0,43
Góly ze hry
1 0,43
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,30
Obdržené góly na hřišti
3 1,30
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,43

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 65 % Hodnocení 39 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 74 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové "B" 2026/2027 41207006,30
AGRO CS 6. liga 41207006,30
Olympia Hradec Králové 1901 2025/2026 2362 062306,41
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 151821006,13
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 2881 413106,63
1. A třída 2881 413106,63
Slavia Hradec Králové "B" 2022/2023 2161 362007,13
Černilov 2021/2022 121940105,26
Slavia Hradec Králové "B" 2020/2021 90589106,27
Slavia Hradec Králové 2019/2020 1431 039006,63
Slavia Hradec Králové 2018/2019 5089006,30
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení