Václavíček Dominik

FC Slavia Hradec Králové
Dres
17
říj 13, 2000
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 5, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
1
V základní sestavě
2
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
207
Hodnocení
6,30
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga zář 19 Nový Hradec Králové P 2 - 1 20 0 0 0 5,9
  2. AGRO CS 6. liga zář 6 Sokol Stěžery V 1 - 3 48 0 0 0 6,4
  3. AGRO CS 6. liga srp 16 Černilov R 0 - 0 75 0 0 0 6,3
  4. AGRO CS 6. liga srp 9 Červený Kostelec R 2 - 2 64 1 0 0 6,6
  5. AGRO CS 1. A třída čvn 6, 2025 Sokol Stěžery R 0 - 0 22 0 0 0 6,0
  6. AGRO CS 1. A třída bře 23, 2025 Velichovky R 1 - 1 17 0 0 0 6,0
  7. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Nový Hradec Králové V 5 - 1 90 0 0 0 7,1
  8. AGRO CS 1. A třída bře 8, 2025 Sokol Třebeš "B" P 1 - 2 47 0 0 0 5,4
  9. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2024 Sokol Stěžery V 0 - 5 45 1 0 0 7,4
  10. AGRO CS 1. A třída lis 2, 2024 Kostelec nad Orlicí P 1 - 2 61 0 0 0 5,4
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 207 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
207 207
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
1 0,43
Góly ze hry
1 0,43
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,30
Obdržené góly na hřišti
3 1,30
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,43

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 65 % Hodnocení 39 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 74 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové "B" 2026/2027 41207006,30
AGRO CS 6. liga 41207006,30
Olympia Hradec Králové 1901 2025/2026 2362 062306,41
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 151821006,13
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 2881 413106,63
1. A třída 2881 413106,63
Slavia Hradec Králové "B" 2022/2023 2161 362007,13
Černilov 2021/2022 121940105,26
Slavia Hradec Králové "B" 2020/2021 90589106,27
Slavia Hradec Králové 2019/2020 1431 039006,63
Slavia Hradec Králové 2018/2019 5089006,30
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení