Vančák Josef

FK Náchod
Dres
8
čvn 3, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 7, 2009

5. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
48
Hodnocení
6,40
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 3 Nové Město nad Metují P 5 - 0 40 0 0 0 5,2
  2. AGRO CS 6. liga zář 27 Nový Hradec Králové P 1 - 4 90 0 1 0 4,6
  3. 5. liga zář 26 Jaroměř V 2 - 0 48 0 0 0 6,4
  4. AGRO CS 6. liga zář 13 Sokol Stěžery P 3 - 4 95 2 1 0 6,8
  5. AGRO CS 6. liga zář 5 Lokomotiva Hradec Králové P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 6. liga srp 30 Kostelec nad Orlicí P 1 - 3 93 0 0 0 5,1
  7. AGRO CS 6. liga srp 22 Černilov P 5 - 1 90 0 1 0 4,6
  8. AGRO CS 6. liga srp 16 Červený Kostelec P 0 - 3 84 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 6. liga srp 9 Sokol Třebeš "B" P 0 - 4 91 0 0 0 4,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Vysoká nad Labem P 5 - 2 90 0 0 0 5,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 673 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
673 673
Kapitánem
8 8
Hodnocení
5,15 5,15

Útok

Góly
2 0,27
Góly ze hry
2 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,80
Obdržené góly na hřišti
27 3,61
Rozdíl skóre na hřišti
−21 −2,81
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
3 0,40
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 50 % 5 % Hodnocení 82 % Vytíženost Disciplína 12 % Obrana 12 %

Sezóny

4. liga
Náchod 2021/2022 – 2022/2023 170849205,55
Celkem 170849205,55
5. liga
Náchod 2023/2024 – 2026/2027 3122 122506,26
Celkem 3122 122506,26
6. liga
Náchod "B" 2017/2018 – 2026/2027 57104 479705,76
Celkem 57104 479705,76
7. liga
Náchod "B" 2023/2024 – 2025/2026 3082 707306,56
Celkem 3082 707306,56
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení