Tuček Jáchym

TJ Sokol Stěžery
Dres
5
čvn 25, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 15, 2020

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
5
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
719
Hodnocení
7,08
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Nový Hradec Králové V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Kostelec nad Orlicí R 3 - 3 94 0 0 0 6,1
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 3, 2025 Roudnice R 2 - 2 93 2 0 0 8,0
  4. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  5. AGRO CS 1. A třída dub 19, 2025 Třebechovice pod Orebem P 4 - 2 92 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 1. A třída dub 6, 2025 Lázně Bělohrad V 1 - 3 25 0 2 1 4,7
  7. AGRO CS 1. A třída bře 29, 2025 Černilov V 5 - 2 92 0 0 0 7,1
  8. AGRO CS 1. A třída bře 23, 2025 Kopidlno V 0 - 1 97 0 1 0 6,7
  9. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Bystřian Kunčice V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  10. AGRO CS 1. A třída zář 28, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 3 - 1 33 0 0 0 5,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 719 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
719 719
Kapitánem
8 8
Hodnocení
7,08 7,08

Útok

Góly
5 0,63
Góly ze hry
5 0,63
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,13
Obdržené góly na hřišti
12 1,50
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,63
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,38

Disciplína

Žluté karty
2 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 95 % Hodnocení 88 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 85719207,08
AGRO CS 6. liga 85719207,08
Sokol Stěžery 2025/2026 2852 600805,99
AGRO CS 1. A třída 2852 600805,99
Sokol Stěžery 2024/2025 1921 634416,25
AGRO CS 1. A třída 1921 634416,25
Sokol Stěžery 2023/2024 2842 529305,90
1. A třída 2842 529305,90
Sokol Stěžery 2022/2023 28122 564506,34
AM GNOL 1. A třída 28122 564506,34
Sokol Stěžery 2021/2022 23112 014107,34
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 1030105,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení