Tuček Jáchym

TJ Sokol Stěžery
Dres
5
čvn 25, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 15, 2020

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
5
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
719
Hodnocení
7,08
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 11, 2022 Sokol Javornice V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 4, 2022 Baník Vamberk V 1 - 5 91 2 0 0 9,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 28, 2022 Spartak Opočno V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 14, 2022 Sokol Lípa nad Orlicí V 6 - 2 31 2 0 0 8,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 8, 2022 Sokol Třebeš "B" P 3 - 0 85 0 0 0 5,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 1, 2022 Spartak Kosičky V 5 - 0 75 0 0 0 7,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 23, 2022 České Meziříčí V 0 - 4 90 2 0 0 9,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 16, 2022 Slavoj Předměřice nad Labem V 0 - 2 94 0 1 0 6,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 10, 2022 Sokol Malšovice V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 2, 2022 Lokomotiva Meziměstí V 2 - 2 93 1 0 0 7,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 719 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
719 719
Kapitánem
8 8
Hodnocení
7,08 7,08

Útok

Góly
5 0,63
Góly ze hry
5 0,63
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,13
Obdržené góly na hřišti
12 1,50
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,63
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,38

Disciplína

Žluté karty
2 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 95 % Hodnocení 88 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 85719207,08
AGRO CS 6. liga 85719207,08
Sokol Stěžery 2025/2026 2852 600805,99
AGRO CS 1. A třída 2852 600805,99
Sokol Stěžery 2024/2025 1921 634416,25
AGRO CS 1. A třída 1921 634416,25
Sokol Stěžery 2023/2024 2842 529305,90
1. A třída 2842 529305,90
Sokol Stěžery 2022/2023 28122 564506,34
AM GNOL 1. A třída 28122 564506,34
Sokol Stěžery 2021/2022 23112 014107,34
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 1030105,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení