Podsadlo Štěpán

TJ Sokol Stěžery
Dres
10
zář 15, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
224
Hodnocení
6,57
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 4, 2023 Jičín R 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  2. VOTROK Krajský přebor říj 15, 2023 Týniště nad Orlicí R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  3. VOTROK Krajský přebor říj 8, 2023 Česká Skalice P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor říj 1, 2023 Lázně Bělohrad V 3 - 2 101 1 0 0 7,6
  5. VOTROK Krajský přebor zář 24, 2023 Sokol Třebeš P 5 - 2 61 0 0 0 5,1
  6. VOTROK Krajský přebor zář 17, 2023 Dvůr Králové nad Labem P 4 - 0 21 0 0 0 5,5
  7. VOTROK Krajský přebor zář 10, 2023 Spartak Police nad Metují P 1 - 4 94 1 0 0 6,0
  8. VOTROK Krajský přebor zář 3, 2023 Červený Kostelec P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  9. VOTROK Krajský přebor srp 27, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  10. VOTROK Krajský přebor srp 19, 2023 Chlumec nad Cidlinou P 4 - 2 93 0 0 0 5,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 224 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
224 224
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,57 6,57

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 2,41
Obdržené góly na hřišti
2 0,80
Rozdíl skóre na hřišti
4 1,61
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,40

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 82 % Hodnocení 41 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 85 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 30224006,57
AGRO CS 6. liga 30224006,57
Sokol Stěžery 2025/2026 23112 019706,41
AGRO CS 1. A třída 23112 019706,41
Bystřian Kunčice 2024/2025 1441 195205,91
AGRO CS 1. A třída 1441 195205,91
Sokol Stěžery 2024/2025 1331 165105,77
AGRO CS 1. A třída 1331 165105,77
Jiskra Hořice 2023/2024 2221 647005,73
Roudnice 2021/2022 50162006,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení