Podsadlo Štěpán

TJ Sokol Stěžery
Dres
10
zář 15, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
224
Hodnocení
6,57
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 5, 2024 Náchod P 5 - 6 84 0 0 0 5,2
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2024 Jičín V 3 - 0 46 0 0 0 6,3
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2024 Libčany V 0 - 2 48 0 0 0 6,8
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 5, 2024 Česká Skalice V 3 - 1 48 0 0 0 6,2
  5. VOTROK Krajský přebor dub 28, 2024 Lázně Bělohrad V 1 - 3 36 0 0 0 6,2
  6. VOTROK Krajský přebor dub 21, 2024 Sokol Třebeš P 0 - 1 62 0 0 0 6,0
  7. VOTROK Krajský přebor bře 31, 2024 Červený Kostelec V 3 - 2 81 0 0 0 6,3
  8. VOTROK Krajský přebor bře 24, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor bře 9, 2024 Dobruška V 1 - 2 66 0 0 0 6,3
  10. VOTROK Krajský přebor lis 12, 2023 Solnice P 2 - 3 69 0 0 0 5,7
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 224 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
224 224
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,57 6,57

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 2,41
Obdržené góly na hřišti
2 0,80
Rozdíl skóre na hřišti
4 1,61
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,40

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 82 % Hodnocení 41 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 85 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 30224006,57
AGRO CS 6. liga 30224006,57
Sokol Stěžery 2025/2026 23112 019706,41
AGRO CS 1. A třída 23112 019706,41
Bystřian Kunčice 2024/2025 1441 195205,91
AGRO CS 1. A třída 1441 195205,91
Sokol Stěžery 2024/2025 1331 165105,77
AGRO CS 1. A třída 1331 165105,77
Jiskra Hořice 2023/2024 2221 647005,73
Roudnice 2021/2022 50162006,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení