Podsadlo Štěpán

TJ Sokol Stěžery
Dres
10
zář 15, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
224
Hodnocení
6,57
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Vrchlabí P 1 - 3 84 1 0 0 6,3
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 18, 2025 Lázně Bělohrad P 4 - 2 90 0 1 0 4,6
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Černilov P 2 - 5 92 1 0 0 6,0
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 4, 2025 Kopidlno R 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  5. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Nový Hradec Králové V 2 - 0 49 1 0 0 7,4
  6. AGRO CS 1. A třída dub 13, 2025 Velichovky P 3 - 2 94 0 0 0 5,3
  7. AGRO CS 1. A třída dub 5, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 4 - 3 93 0 0 0 6,8
  8. AGRO CS 1. A třída bře 29, 2025 Sokol Třebeš "B" P 4 - 1 92 0 0 0 4,9
  9. AGRO CS 1. A třída bře 22, 2025 Slovan Broumov V 6 - 2 91 1 1 0 7,7
  10. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Sokol Stěžery P 3 - 1 92 0 0 0 5,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 224 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
224 224
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,57 6,57

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 2,41
Obdržené góly na hřišti
2 0,80
Rozdíl skóre na hřišti
4 1,61
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,40

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 82 % Hodnocení 41 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 85 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 30224006,57
AGRO CS 6. liga 30224006,57
Sokol Stěžery 2025/2026 23112 019706,41
AGRO CS 1. A třída 23112 019706,41
Bystřian Kunčice 2024/2025 1441 195205,91
AGRO CS 1. A třída 1441 195205,91
Sokol Stěžery 2024/2025 1331 165105,77
AGRO CS 1. A třída 1331 165105,77
Jiskra Hořice 2023/2024 2221 647005,73
Roudnice 2021/2022 50162006,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení