Klouček Matěj

SK Sobotka
Dres
5
říj 18, 2001
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 16, 2017

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
255
Hodnocení
5,65
Žluté karty
1
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina A říj 10 Trutnov "B" P 0 - 3 60 0 0 1 2,6
  2. JAKO 7. liga - skupina A říj 3 Sokol Lužany V 2 - 3 33 0 0 0 6,5
  3. JAKO 7. liga - skupina A zář 19 Baník Rtyně R 2 - 2 49 0 1 0 5,7
  4. JAKO 7. liga - skupina A zář 13 Mladé Buky V 3 - 4 48 0 0 0 6,6
  5. JAKO 7. liga - skupina A zář 5 Chlumec nad Cidlinou "C" V 2 - 0 33 0 0 0 6,2
  6. JAKO 7. liga - skupina A srp 8 Vrchlabí "B" V 2 - 0 32 0 0 0 6,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 13 Spartak Kosičky R 2 - 2 47 0 0 0 5,7
  8. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 6 Sokol Železnice "B" P 6 - 2 90 0 0 0 4,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 30 Baník Rtyně V 6 - 2 71 0 0 0 7,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 23 Nová Paka P 4 - 1 63 0 0 0 5,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 255 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
255 255
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,65 5,65

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 2,12
Obdržené góly na hřišti
6 2,12
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,35
Červené karty
1 0,35

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 24 % 16 % Hodnocení 42 % Vytíženost Disciplína 17 % Obrana 43 %

Sezóny

5. liga
Sobotka 2018/2019 201800
Celkem 201800
6. liga
Sobotka 2017/2018 – 2022/2023 3301 975505,60
Celkem 3301 975505,60
7. liga
Sobotka 2023/2024 – 2026/2027 7014 3841115,99
Celkem 7014 3841115,99
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení