Netolický Ondřej

TJ Sokol Stěžery
Dres
11
říj 19, 2001
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 9, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
717
Hodnocení
6,46
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B říj 29, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" R 2 - 2 90 0 0 0 6,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina B říj 21, 2023 Černilov P 0 - 3 92 0 0 0 5,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B říj 14, 2023 Lokomotiva Meziměstí P 5 - 1 93 0 0 0 4,9
  4. JAKO 1. B třída - skupina B říj 7, 2023 Náchod "B" V 6 - 1 91 0 0 0 7,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina B zář 30, 2023 Sokol Malšova Lhota P 6 - 1 91 0 0 0 4,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina B zář 23, 2023 Hronov V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  7. JAKO 1. B třída - skupina B zář 17, 2023 Sokol Zdelov V 0 - 2 92 0 0 0 7,3
  8. JAKO 1. B třída - skupina B zář 9, 2023 Spartak Opočno P 1 - 3 100 0 1 0 4,7
  9. JAKO 1. B třída - skupina B zář 2, 2023 Sokol Javornice V 2 - 3 94 0 0 0 6,8
  10. JAKO 1. B třída - skupina B srp 26, 2023 Slavoj Teplice nad Metují V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 717 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
717 717
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,46 6,46

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,13
Obdržené góly na hřišti
13 1,63
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,50
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,25

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 30 % 76 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 60 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 80717006,46
AGRO CS 6. liga 80717006,46
Sokol Stěžery 2025/2026 2752 191206,09
AGRO CS 1. A třída 2752 191206,09
Sokol Stěžery 2024/2025 2762 352106,32
AGRO CS 1. A třída 2762 352106,32
Sokol Stěžery 2023/2024 91703005,49
1. A třída 91703005,49
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 1301 204105,85
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 2412 138505,60
AM GNOL 1. A třída 2412 138505,60
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 20177005,80
Vysoká nad Labem 2021/2022 80443005,91
Vysoká nad Labem 2020/2021 81633005,93
Červený Kostelec 2016/2017 1045006,20
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení