Král Marek

SK Libčany
Dres
5
úno 24, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
6
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
608
Hodnocení
6,64
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 10 Náchod P 4 - 2 20 0 0 0 5,7
  2. 5. liga zář 27 Dobruška P 4 - 2 71 1 0 0 6,1
  3. 5. liga zář 20 Sokol Železnice V 1 - 0 80 0 0 0 7,0
  4. 5. liga zář 13 Roudnice V 0 - 4 83 0 0 0 7,3
  5. 5. liga zář 5 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 1 94 0 0 0 6,9
  6. 5. liga srp 28 Týniště nad Orlicí V 0 - 2 72 0 0 0 7,2
  7. 5. liga srp 22 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 2 67 0 0 0 6,2
  8. 5. liga srp 15 Jičín V 1 - 2 95 1 0 0 7,8
  9. 5. liga srp 8 Sokol Třebeš P 3 - 0 26 0 0 0 5,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 13 Spartak Hajnice V 3 - 1 82 0 0 0 7,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 608 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
608 608
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,64 6,64

Útok

Góly
2 0,30
Góly ze hry
2 0,30
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,78
Obdržené góly na hřišti
9 1,33
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,44
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,44

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 88 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 63 %

Sezóny

5. liga
Libčany 2026/2027 92608006,64
Celkem 92608006,64
6. liga
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 1941 694505,91
2023/2024 1. A třída 1941 694505,91
Celkem 1941 694505,91
7. liga
Olympia Hradec Králové 1901 2024/2025 – 2025/2026 27172 326306,71
Celkem 27172 326306,71
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení