Konyvka František

Konec kariéry
čvc 1, 2002
24 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
25
Góly
1
V základní sestavě
19
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
1 890
Hodnocení
5,86
Žluté karty
6
Červené karty
1

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Trutnov R 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C čvn 8, 2024 Spoje Praha R 0 - 0 93 0 1 0 5,9
  3. Fortuna Divize C čvn 2, 2024 Vysoké Mýto R 2 - 2 94 0 0 0 5,9
  4. Fortuna Divize C kvě 25, 2024 Benešov V 1 - 4 91 1 0 0 8,1
  5. Fortuna Divize C kvě 19, 2024 Turnov V 1 - 0 95 0 0 0 7,1
  6. Fortuna Divize C kvě 12, 2024 Benátky nad Jizerou P 2 - 1 95 0 1 0 4,8
  7. Fortuna Divize C kvě 5, 2024 Velké Hamry V 3 - 2 96 0 1 0 6,4
  8. Fortuna Divize C dub 27, 2024 Slavia Hradec Králové V 0 - 2 45 0 0 0 6,6
  9. Fortuna Divize C dub 21, 2024 Hlinsko R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C dub 13, 2024 Kosmonosy V 1 - 2 77 0 0 0 6,8
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 890 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
25 25
V základní sestavě
19 19
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
1 890 1 890
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,86 5,86

Útok

Góly
1 0,05
Góly ze hry
1 0,05
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
31 1,48
Obdržené góly na hřišti
32 1,52
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,05
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,10

Disciplína

Žluté karty
6 0,29
Červené karty
1 0,05

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 59 % 29 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 46 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 2511 890615,86
Fortuna Divize C 2511 890615,86
Čáslav 2022/2023 2521 394215,71
Fortuna Divize C 2521 394215,71
Čáslav 2021/2022 1611 301206,26
Fortuna Divize C 1611 301206,26
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení