Dres
2
čvc 17, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 15, 2018

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
543
Hodnocení
6,18
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída kvě 7 Slavia Hradec Králové "B" P 1 - 3 57 0 0 0 5,8
  2. AGRO CS 1. A třída dub 25 Sokol Třebeš "B" R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  3. AGRO CS 1. A třída dub 18 Bystřian Kunčice R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  4. AGRO CS 1. A třída dub 12 Černilov V 1 - 5 76 0 0 0 7,0
  5. AGRO CS 1. A třída dub 4 Kopidlno P 0 - 3 30 0 0 0 5,8
  6. AGRO CS 1. A třída bře 29 Sokol Stěžery V 2 - 3 92 0 0 0 6,8
  7. AGRO CS 1. A třída bře 21 Slavoj Skřivany V 4 - 1 8 0 0 0 –
  8. AGRO CS 1. A třída bře 14 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 1 30 0 0 0 5,9
  9. AGRO CS 1. A třída říj 11, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
  10. AGRO CS 1. A třída říj 4, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 2 - 1 27 0 1 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 543 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
543 543
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,18 6,18

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 2,49
Obdržené góly na hřišti
11 1,82
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,66
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,33
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 36 % 58 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 14 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 60543206,18
AGRO CS 6. liga 60543206,18
Nový Hradec Králové 2025/2026 2021 397106,45
AGRO CS 1. A třída 2021 397106,45
Nový Hradec Králové 2024/2025 2522 214725,59
AGRO CS 1. A třída 2522 214725,59
Nový Hradec Králové 2023/2024 2511 598206,16
1. A třída 2511 598206,16
Nový Hradec Králové 2022/2023 172899205,89
Nový Hradec Králové 2021/2022 110431005,93
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení