Dres
2
čvc 17, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 15, 2018

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
543
Hodnocení
6,18
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 10 Černilov R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  2. AGRO CS 6. liga zář 13 Slovan Broumov P 2 - 1 92 0 1 0 4,9
  3. AGRO CS 6. liga zář 5 Cidlina Nový Bydžov "B" R 3 - 3 93 0 1 0 5,8
  4. AGRO CS 6. liga srp 29 Slavoj Předměřice nad Labem V 1 - 4 82 0 0 0 7,0
  5. AGRO CS 6. liga srp 22 Spartak Hajnice R 3 - 3 94 0 0 0 6,0
  6. AGRO CS 6. liga srp 15 Bystřian Kunčice V 2 - 4 92 0 0 0 7,1
  7. AGRO CS 1. A třída čvn 12 Trutnov "B" V 2 - 3 90 1 0 0 7,9
  8. AGRO CS 1. A třída čvn 6 Kostelec nad Orlicí V 4 - 3 92 0 0 0 6,9
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Lázně Bělohrad V 2 - 0 25 0 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 16 Nové Město nad Metují P 4 - 1 91 0 0 0 4,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 543 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
543 543
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,18 6,18

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 2,49
Obdržené góly na hřišti
11 1,82
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,66
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,33
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 36 % 58 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 14 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 60543206,18
AGRO CS 6. liga 60543206,18
Nový Hradec Králové 2025/2026 2021 397106,45
AGRO CS 1. A třída 2021 397106,45
Nový Hradec Králové 2024/2025 2522 214725,59
AGRO CS 1. A třída 2522 214725,59
Nový Hradec Králové 2023/2024 2511 598206,16
1. A třída 2511 598206,16
Nový Hradec Králové 2022/2023 172899205,89
Nový Hradec Králové 2021/2022 110431005,93
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení