sobota 29. 8. 2026 17:00

Časová osa

1. poločas 45 min + 1 min nastavení
21'
0:1 ⚽ 10 Karel
29'
0:2 ⚽ 10 Karel
33'
35'
17 Pumr
11 Žoch
40'
0:3 ⚽ 10 Karel
45'
2. poločas 45 min + 1 min nastavení
48'
1:3 ⚽ 14 Petr
52'
55'
63'
63'
76'
78'
1:4 ⚽ 18 Pšenička
79'
79'
16 Urban
33 Hošek

Soupisky

5,2 hodnocení týmu 24,8 průměrný věk 67 % vytížení v zápasech 51 % využití minut −1,4 rozdíl skóre na zápas 2,7|0,0 karet na zápas 0 % cizinců na soupisce
7,0 hodnocení týmu 22,9 průměrný věk 77 % vytížení v zápasech 63 % využití minut +1,1 rozdíl skóre na zápas 1,5|0,0 karet na zápas 0 % cizinců na soupisce

Základní sestava

Základní sestava

12 Bleha BR
25 CZE 7 653 – –|– 4,5
3 Polanský
28 CZE 7 651 – 2|– 5,0
7 Šimůnek
63'
24 CZE 6 452 1 1|– 4,7
8 Satranský
24 CZE 7 655 – 1|– 5,0
10 Polanský
26 CZE 5 438 – –|– 5,0
11 Žoch
35'
25 CZE 9 643 – 1|– 5,3
14 Petr
17 CZE 8 647 1 1|– 6,0
23 Markarjanc
26 CZE 4 355 – 1|– 4,6
27 Hejcman
79'
30 CZE 4 254 1 –|– 5,0
33 Hošek (C)
79'
29 CZE 8 660 4 3|– 5,0
37 Mrkvička
63'
23 CZE 8 693 – 6|– 4,7
20 Špina BR
20 CZE 4 367 – 1|– 7,0
2 Bouška
81'
24 CZE 6 543 – 2|– 7,0
4 Bičiště
81'
22 CZE 9 774 4 1|– 7,0
10 Karel (C)
×3
24 CZE 9 769 6 1|– 10,0
11 Málek
19 CZE 7 635 4 1|– 7,1
12 Kruml
22 CZE 7 643 3 –|– 7,1
13 Ležík
76'
25 CZE 8 682 1 –|– 6,9
15 Veselka
23 CZE 8 717 1 1|– 7,1
16 Zahradníček
63'
26 CZE 7 455 – –|– 6,9
18 Pšenička
19 CZE 8 704 1 1|– 7,7
19 Svoboda
30 CZE 9 833 3 –|– 7,1

Náhradníci

Náhradníci

20 Cudlín BR
22 CZE 3 199 – –|–
9 Netík
79'
26 CZE 3 126 – –|– 5,9
13 Jonáš
63'
23 CZE 7 220 – 2|– 5,8
16 Urban
79'
20 CZE 3 101 – –|– 5,9
17 Pumr
35'
21 CZE 9 361 1 5|– 5,7
26 Neradílek
63'
26 CZE 4 209 1 –|– 5,8
3 Sedláček
81'
20 CZE 10 771 1 1|– 6,1
5 Tláskal
81'
21 CZE 6 174 – –|– 6,1
8 Moravčík
76'
20 CZE 9 316 2 –|– 6,1
9 Horyna
63'
21 CZE 9 393 – 3|– 6,2

Trenér

Trenér

Neuveden
Frýdek 59 CZE 9 830 – –|–

Forma

Vzájemné zápasy

0 Slavoj Předměřice nad Labem 0 remízy 2 Nový Hradec Králové
2 zápasů · skóre 1:14

Tabulka

Postupová a sestupová místa

Postup do 5. ligy
Možný postup
Možný sestup
Sestup do 7. ligy

Podle rozpisu soutěží a průběžného pořadí. Kolik míst nakonec postupuje a sestupuje, záleží hlavně na sestupech z vyšších soutěží.