Dres
13
zář 17, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvn 15, 2019

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
488
Hodnocení
5,85
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 6. liga říj 4 Sokol Stěžery P 3 - 0 59 0 0 0 5,3
  2. AGRO CS 6. liga zář 26 Lokomotiva Hradec Králové P 1 - 4 91 0 0 0 5,0
  3. AGRO CS 6. liga zář 13 Černilov V 0 - 3 90 0 0 0 7,4
  4. AGRO CS 6. liga zář 5 Červený Kostelec P 0 - 4 91 0 0 0 4,9
  5. AGRO CS 6. liga srp 30 Náchod "B" V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
  6. AGRO CS 6. liga srp 22 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 6 64 0 0 0 5,5
  7. AGRO CS 1. A třída čvn 14 Cidlina Nový Bydžov "B" P 1 - 3 99 0 0 0 5,0
  8. AGRO CS 1. A třída čvn 6 Nový Hradec Králové P 4 - 3 92 1 0 0 6,1
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 30 Bystřian Kunčice V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Černilov P 2 - 0 72 0 0 0 5,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 488 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
488 488
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,29
Obdržené góly na hřišti
14 2,58
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 16 % 33 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 27 %

Sezóny

5. liga
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 – 2022/2023 4743 199915,65
Celkem 4743 199915,65
6. liga
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 – 2026/2027 8135 8141416,01
2023/2024 1. A třída 2611 785506,32
Celkem 8135 8141416,01
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení