Dres
13
zář 17, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvn 15, 2019

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
488
Hodnocení
5,85
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 1 - 3 93 0 1 0 6,6
  2. AGRO CS 1. A třída lis 8, 2025 Nový Hradec Králové P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  3. AGRO CS 1. A třída lis 1, 2025 Bystřian Kunčice P 3 - 1 80 0 0 0 5,3
  4. AGRO CS 1. A třída říj 25, 2025 Černilov V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
  5. AGRO CS 1. A třída říj 19, 2025 Kopidlno R 1 - 1 92 0 1 0 5,6
  6. AGRO CS 1. A třída říj 11, 2025 Sokol Stěžery R 1 - 1 65 0 1 0 6,3
  7. AGRO CS 1. A třída říj 4, 2025 Slavoj Skřivany V 1 - 3 92 0 1 0 6,6
  8. AGRO CS 1. A třída zář 21, 2025 Jiskra Hořice R 1 - 1 89 0 0 0 6,1
  9. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Trutnov "B" P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  10. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2025 Sokol Třebeš "B" P 0 - 2 61 0 0 0 5,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 488 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
488 488
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,29
Obdržené góly na hřišti
14 2,58
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 16 % 33 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 27 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 60488005,85
AGRO CS 6. liga 60488005,85
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2712 245615,70
AGRO CS 1. A třída 2712 245615,70
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2211 296306,06
AGRO CS 1. A třída 2211 296306,06
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 2611 785506,32
1. A třída 2611 785506,32
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 2111 405515,27
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 1731 431305,96
Kostelec nad Orlicí 2020/2021 80343105,95
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 1020005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení