Dres
13
zář 17, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvn 15, 2019

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
488
Hodnocení
5,85
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor srp 17, 2022 Slavia Hradec Králové P 0 - 5 90 0 0 0 4,9
  2. MIACOM Krajský přebor kvě 7, 2022 Černilov V 4 - 0 91 1 0 0 8,4
  3. MIACOM Krajský přebor kvě 4, 2022 Červený Kostelec V 2 - 4 93 0 0 0 7,1
  4. MIACOM Krajský přebor kvě 1, 2022 Sokol Třebeš P 4 - 1 90 0 0 0 5,0
  5. MIACOM Krajský přebor dub 23, 2022 Jaroměř V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  6. MIACOM Krajský přebor dub 17, 2022 Chlumec nad Cidlinou P 3 - 1 90 0 0 0 5,1
  7. MIACOM Krajský přebor říj 30, 2021 Jičín P 3 - 1 91 0 0 0 5,1
  8. MIACOM Krajský přebor říj 23, 2021 Vrchlabí P 1 - 3 91 0 0 0 5,0
  9. MIACOM Krajský přebor říj 17, 2021 Spartak Police nad Metují P 3 - 0 81 0 1 0 4,6
  10. MIACOM Krajský přebor říj 9, 2021 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 1 20 0 0 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 488 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
488 488
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,29
Obdržené góly na hřišti
14 2,58
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 16 % 33 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 27 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 60488005,85
AGRO CS 6. liga 60488005,85
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2712 245615,70
AGRO CS 1. A třída 2712 245615,70
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2211 296306,06
AGRO CS 1. A třída 2211 296306,06
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 2611 785506,32
1. A třída 2611 785506,32
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 2111 405515,27
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 1731 431305,96
Kostelec nad Orlicí 2020/2021 80343105,95
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 1020005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení