Dres
13
zář 17, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvn 15, 2019

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
488
Hodnocení
5,85
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída dub 19, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída dub 12, 2025 Třebechovice pod Orebem V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
  3. AGRO CS 1. A třída dub 6, 2025 Vrchlabí P 1 - 0 95 0 0 0 5,2
  4. AGRO CS 1. A třída bře 29, 2025 Lázně Bělohrad R 3 - 3 93 0 0 0 6,0
  5. AGRO CS 1. A třída bře 22, 2025 Černilov R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  6. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Kopidlno V 2 - 0 16 0 0 0 6,3
  7. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2024 Trutnov "B" P 8 - 3 20 0 0 0 5,9
  8. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2024 Velichovky V 7 - 0 30 0 0 0 6,2
  9. AGRO CS 1. A třída lis 2, 2024 Slavia Hradec Králové "B" V 1 - 2 13 0 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída říj 28, 2024 Třebechovice pod Orebem V 0 - 3 9 0 0 0 –
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 488 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
488 488
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,29
Obdržené góly na hřišti
14 2,58
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 16 % 33 % Hodnocení 65 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 27 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 60488005,85
AGRO CS 6. liga 60488005,85
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2712 245615,70
AGRO CS 1. A třída 2712 245615,70
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2211 296306,06
AGRO CS 1. A třída 2211 296306,06
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 2611 785506,32
1. A třída 2611 785506,32
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 2111 405515,27
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 1731 431305,96
Kostelec nad Orlicí 2020/2021 80343105,95
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 1020005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení