Kracík Jiří

SK Lázně Bělohrad
Dres
11
zář 23, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 22, 2009

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
12
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
711
Hodnocení
6,04
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A dub 26 Spartak Kosičky P 0 - 5 57 0 0 0 5,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina A dub 19 Sokol Železnice "B" V 1 - 3 94 0 0 0 7,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina A dub 12 Baník Rtyně V 4 - 2 61 0 0 0 6,7
  4. AGRO CS 1. A třída dub 11 Lokomotiva Hradec Králové P 1 - 0 53 0 1 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A dub 4 Nová Paka P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  6. AGRO CS 1. A třída bře 28 Trutnov "B" P 3 - 1 45 0 0 0 5,4
  7. AGRO CS 1. A třída bře 22 Kostelec nad Orlicí V 4 - 1 70 0 0 0 7,0
  8. AGRO CS 1. A třída bře 14 Česká Skalice P 3 - 0 94 0 1 0 4,6
  9. AGRO CS 1. A třída bře 8 Sokol Třebeš "B" P 3 - 0 48 0 0 0 5,7
  10. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 6 - 0 16 0 0 0 6,2
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 933 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
933 933
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,42 6,42

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
33 3,18
Obdržené góly na hřišti
28 2,70
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,48
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 79 % Hodnocení 63 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 27 %

Sezóny

5. liga
Lázně Bělohrad 2017/2018 – 2023/2024 6323 954305,81
Celkem 6323 954305,81
6. liga
Lázně Bělohrad 2019/2020 – 2025/2026 9636 9421206,09
Celkem 9636 9421206,09
7. liga
Lázně Bělohrad "B" 2023/2024 – 2025/2026 2322 004205,94
Celkem 2322 004205,94
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení