Dres
27
zář 27, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 6, 2025

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
11
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
688
Hodnocení
6,37
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C kvě 25, 2024 Spoje Praha R 0 - 0 8 0 0 0 –
  2. Fortuna Divize C kvě 18, 2024 Benešov V 3 - 0 17 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C kvě 12, 2024 Turnov P 3 - 1 15 0 1 0 5,5
  4. Fortuna Divize C kvě 4, 2024 Benátky nad Jizerou P 0 - 1 78 0 0 0 6,0
  5. Fortuna Divize C dub 28, 2024 Velké Hamry P 4 - 0 33 0 0 0 5,8
  6. Fortuna Divize C dub 14, 2024 Hlinsko V 1 - 2 20 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C dub 6, 2024 Kosmonosy R 0 - 0 14 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C bře 30, 2024 Letohrad V 0 - 2 18 0 0 0 6,3
  9. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Ústí nad Orlicí P 2 - 1 63 0 0 0 5,4
  10. Fortuna Divize C bře 9, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 4 - 1 50 0 0 0 6,3
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 688 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
688 688
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 2,35
Obdržené góly na hřišti
11 1,44
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,92
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,13

Disciplína

Žluté karty
1 0,13
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 76 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 34 % Obrana 78 %

Sezóny

Ročníky
Olympia Hradec Králové 1901 2025/2026 111688106,37
Dvůr Králové nad Labem 2024/2025 3032 694416,30
Vysoké Mýto 2023/2024 100316105,94
Fortuna Divize C 100316105,94
Dvůr Králové nad Labem 2023/2024 1401 223305,87
Dvůr Králové nad Labem 2022/2023 1641 321105,86
Fortuna Divize C 1531 228105,83
Bystřian Kunčice 2021/2022 2361 872706,33
AM GNOL 1. A třída 2361 872706,33
Slavia Hradec Králové "B" 2020/2021 1061006,30
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení