Dres
12
lis 16, 2002
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 18, 2017

5. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
105
Hodnocení
6,35
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga srp 16 Lázně Bělohrad V 3 - 0 54 0 0 0 6,3
  2. 5. liga srp 9 Česká Skalice V 1 - 3 51 0 0 0 6,4
  3. STARMON Krajský přebor lis 15, 2025 Dvůr Králové nad Labem R 0 - 0 94 0 1 0 5,9
  4. STARMON Krajský přebor lis 9, 2025 Slavia Hradec Králové P 2 - 3 93 0 0 0 5,2
  5. STARMON Krajský přebor lis 2, 2025 Solnice R 2 - 2 95 1 0 0 7,2
  6. STARMON Krajský přebor říj 26, 2025 Roudnice V 4 - 1 83 0 0 0 7,0
  7. STARMON Krajský přebor říj 19, 2025 Vrchlabí P 4 - 3 93 1 0 0 6,3
  8. STARMON Krajský přebor říj 12, 2025 Červený Kostelec R 3 - 3 94 1 0 0 7,0
  9. STARMON Krajský přebor zář 28, 2025 Sokol Třebeš R 3 - 3 31 0 0 0 6,0
  10. STARMON Krajský přebor zář 20, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" V 0 - 5 47 0 0 0 6,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 105 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
105 105
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 2,57
Obdržené góly na hřišti
1 0,86
Rozdíl skóre na hřišti
2 1,71
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 42 % 75 % Hodnocení 27 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 77 %

Sezóny

4. liga
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 – 2024/2025 6264 0291315,96
Celkem 6264 0291315,96
5. liga
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 – 2026/2027 3231 839206,45
Celkem 3231 839206,45
6. liga
Cidlina Nový Bydžov "B" 2023/2024 – 2024/2025 44320007,78
Celkem 44320007,78
7. liga
Cidlina Nový Bydžov "B" 2022/2023 113806207,07
Celkem 113806207,07
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení