Dres
5
pro 11, 2002
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 18, 2025

JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026

Zápasy
16
Góly
4
V základní sestavě
16
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 404
Hodnocení
6,60
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 16 Jaroměř "B" V 5 - 2 55 0 0 0 6,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 10 Sokol Provodov R 1 - 1 47 0 1 0 5,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 2 Třebechovice pod Orebem V 6 - 1 91 0 0 0 7,2
  4. JAKO 1. B třída - skupina B dub 26 Náchod "B" R 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B dub 18 Velichovky V 3 - 0 93 0 1 0 7,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina B dub 11 Slovan Broumov V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 4 Slavoj Předměřice nad Labem P 1 - 3 95 0 1 0 4,6
  8. JAKO 1. B třída - skupina B bře 29 Častolovice V 2 - 3 92 0 1 0 6,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina B bře 21 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 3 - 1 96 0 1 0 6,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina B lis 1, 2025 Sokol Javornice V 4 - 0 90 1 0 0 8,4
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 404 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
16 16
V základní sestavě
16 16
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 404 1 404
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
4 0,26
Góly ze hry
4 0,26
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
35 2,24
Obdržené góly na hřišti
19 1,22
Rozdíl skóre na hřišti
16 1,03
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,26

Disciplína

Žluté karty
6 0,38
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 89 % Hodnocení 77 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 82 %

Sezóny

4. liga
Spartak Police nad Metují 2024/2025 2821 325206,00
Celkem 2821 325206,00
5. liga
Spartak Police nad Metují 2019/2020 – 2023/2024 107218 6041516,49
Celkem 107218 6041516,49
6. liga
Spartak Police nad Metují 2018/2019 1441 137316,74
Celkem 1441 137316,74
7. liga
Slavoj Teplice nad Metují 2025/2026 1641 404606,60
Celkem 1641 404606,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení